LTO100F750R0JTE3
Vishay Sfernice
Producto No:
LTO100F750R0JTE3
Fabricante:
Vishay Sfernice
Paquete:
TO-247
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
SFERNICE FIXED RESISTORS
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.976" (24.80mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.620" L x 0.197" W (15.76mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-247
Resistance 750 Ohms
Series LTO 100
Power (Watts) 100W