LTO100H2R200JTE3
Vishay Sfernice
Producto No:
LTO100H2R200JTE3
Descripción:
RES 2.2 OHM 5% 100W TO247-2
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.976" (24.80mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.620" L x 0.197" W (15.76mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-247
Resistance 2.2 Ohms
Series LTO 100 H
Power (Watts) 100W