NHN0.75BK250
Techflex
Producto No:
NHN0.75BK250
Descripción:
EXPAND SLEEVING 3/4" X 250' BLK
En stock : 3
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -60°C ~ 150°C
Type Sleeve
Length 250' (76.20m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 0.750" (19.05mm)
Diameter - Inside, Expanded 1.000" (25.40mm)
Wall Thickness 0.050" (1.27mm)