NHN2.00BK25
Techflex
Producto No:
NHN2.00BK25
Descripción:
EXPAND SLEEVING 2" X 25' BLACK
Guía del usuario
Operating Temperature -60°C ~ 150°C
Type Sleeve
Length 25.00' (7.62m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 2.000" (50.80mm)
Diameter - Inside, Expanded 2.500" (63.50mm)
Wall Thickness 0.050" (1.27mm)