NSN0.25BK200
Techflex
Producto No:
NSN0.25BK200
Descripción:
EXPAND SLEEVING 1/4" X 200' BLK
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 79°C
Color Black
Type Sleeve
Length 200' (60.96m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 0.250" (6.35mm)
Diameter - Inside, Expanded 0.438" (11.13mm)
Wall Thickness 0.070" (1.78mm)