NSN0.50NY100
Techflex
Producto No:
NSN0.50NY100
Descripción:
EXPAND SLEEV 1/2"X100' YLW/NEON
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 79°C
Color Yellow, Neon
Type Sleeve
Length 100' (30.48m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 0.500" (12.70mm)
Diameter - Inside, Expanded 0.750" (19.05mm)
Wall Thickness 0.070" (1.78mm)