NSN0.50SS500
Techflex
Producto No:
NSN0.50SS500
Descripción:
EXPAND SLEEVE 1/2"X500' BLK/YLW
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 79°C
Color Black, Yellow
Type Sleeve
Length 500' (152.40m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 0.500" (12.70mm)
Diameter - Inside, Expanded 0.750" (19.05mm)
Wall Thickness 0.070" (1.78mm)