NSN1.25BK50
Techflex
Producto No:
NSN1.25BK50
Descripción:
EXPAND SLEEVE 1.25" X 50' BLACK
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 79°C
Color Black
Type Sleeve
Length 50.00' (15.24m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 1.250" (31.75mm)
Diameter - Inside, Expanded 1.750" (44.45mm)
Wall Thickness 0.070" (1.78mm)