NSN1.25NY200
Techflex
Producto No:
NSN1.25NY200
Descripción:
SLEEVING 1-1/4" X 200' YLW/NEON
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 79°C
Color Yellow, Neon
Type Sleeve
Length 200' (60.96m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 1.250" (31.75mm)
Diameter - Inside, Expanded 1.750" (44.45mm)
Wall Thickness 0.070" (1.78mm)