NSN1.50NY200
Techflex
Producto No:
NSN1.50NY200
Descripción:
EXPAND SLEEV 1.5"X200' YLW/NEON
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 79°C
Color Yellow, Neon
Type Sleeve
Length 200' (60.96m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 1.500" (38.10mm)
Diameter - Inside, Expanded 2.000" (50.80mm)
Wall Thickness 0.070" (1.78mm)