NSN1.50NY40
Techflex
Producto No:
NSN1.50NY40
Descripción:
EXPAND SLEEVE 1.5"X40' YLW/NEON
En stock : 3
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 79°C
Color Yellow, Neon
Type Sleeve
Length 40.00' (12.19m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 1.500" (38.10mm)
Diameter - Inside, Expanded 2.000" (50.80mm)
Wall Thickness 0.070" (1.78mm)