NXN0.50GN100
Techflex
Producto No:
NXN0.50GN100
Descripción:
EXPAND SLEEVE 1/2" X 100' GREEN
Guía del usuario
Operating Temperature -60°C ~ 220°C
Type Sleeve
Length 100' (30.48m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 0.500" (12.70mm)
Diameter - Inside, Expanded 0.625" (15.88mm)
Wall Thickness 0.016" (0.40mm)