NXN0.75GN100
Techflex
Producto No:
NXN0.75GN100
Descripción:
EXPAND SLEEVING 3/4" X 100' GRN
Guía del usuario
Operating Temperature -60°C ~ 220°C
Type Sleeve
Length 100' (30.48m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 0.750" (19.05mm)
Diameter - Inside, Expanded 1.000" (25.40mm)
Wall Thickness 0.016" (0.40mm)