NXN0.75GN25
Techflex
Producto No:
NXN0.75GN25
Descripción:
EXPAND SLEEVE 3/4" X 25' GREEN
Guía del usuario
Operating Temperature -60°C ~ 220°C
Type Sleeve
Length 25.00' (7.62m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 0.750" (19.05mm)
Diameter - Inside, Expanded 1.000" (25.40mm)
Wall Thickness 0.016" (0.40mm)