NXN1.25GN25
Techflex
Producto No:
NXN1.25GN25
Descripción:
EXPAND SLEEVE 1.25" X 25' GREEN
Guía del usuario
Operating Temperature -60°C ~ 220°C
Type Sleeve
Length 25.00' (7.62m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 1.250" (31.75mm)
Diameter - Inside, Expanded 1.500" (38.10mm)
Wall Thickness 0.016" (0.40mm)