NXN1.50GN100
Techflex
Producto No:
NXN1.50GN100
Descripción:
EXPAND SLEEVE 1.5" X 100' GREEN
Guía del usuario
Operating Temperature -60°C ~ 220°C
Type Sleeve
Length 100' (30.48m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 1.500" (38.10mm)
Diameter - Inside, Expanded 1.750" (44.45mm)
Wall Thickness 0.016" (0.40mm)