NXN1.75GN25
Techflex
Producto No:
NXN1.75GN25
Descripción:
EXPAND SLEEVE 1.75" X 25' GREEN
Guía del usuario
Operating Temperature -60°C ~ 220°C
Type Sleeve
Length 25.00' (7.62m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 1.750" (44.45mm)
Diameter - Inside, Expanded 2.000" (50.80mm)
Wall Thickness 0.016" (0.40mm)