RLB1112V4-332J
Bourns Inc.
Producto No:
RLB1112V4-332J
Descripción:
FIXED IND 3.3MH 280MA 4.9 OHM TH
En stock : 7399
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 260mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq 20 @ 252kHz
Height - Seated (Max) 0.531" (13.50mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 280 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.453" Dia (11.50mm)
Product Status Active
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.9Ohm Max
Inductance 3.3 mH
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Frequency - Self Resonant 1.1MHz