1584C6TW20
Hammond Manufacturing
Producto No:
1584C6TW20
Descripción:
CRD 12AWG NEMAL5-20P - CBL 6.50'
Guía del usuario
Operating Temperature -
1st Connector NEMA L5-20P
Voltage Rating 125VAC
Color Black
Current Rating (Amps) 20A
2nd Connector Terminals and Wire Lead
Shielding -
Product Status Active
Wire Gauge 12 AWG