Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation
Producto No:
252G
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
THERMAL GREASE 5LB CAN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$100.8805
$100.8805
10
$94.5782
$945.782
25
$88.27248
$2206.812
50
$85.12
$4256
100
$81.967425
$8196.7425
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Usable Temperature Range | -40°F ~ 399°F (-40°C ~ 204°C) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | White |
| Thermal Conductivity | 0.76W/m-K |
| Size / Dimension | 5 lb Can |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | Thermalcote™ |
| Type | Silicone Compound |
| Shelf Life Start | - |
| Shipping Info | - |
| Mfr | Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation |
| Features | - |
| Shelf Life | Indefinite (Unopened), 12 Months (Opened) |
| Package | Bulk |