30KP28A-TP
Micro Commercial Co
Producto No:
30KP28A-TP
Paquete:
R-6
Descripción:
TVS DIODE 28VWM 50VC R6
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 31.28V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Product Status Active
Supplier Device Package R-6
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 50V
Package / Case R-6, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 28V