4EA1000A0Z3BACUGI
Renesas Electronics America Inc
Producto No:
4EA1000A0Z3BACUGI
Descripción:
MEMS OSC XO 2.5V 6SMD
Guía del usuario
Frequency - Output 2 25MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency - Output 1 100MHz, 125MHz, 156.25MHz, 200MHz
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 130mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Series 4EA1000A0Z3
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output CMOS, LVPECL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Base Resonator MEMS
Height 0.035" (0.90mm)