4EA1250A0Z3AACUGI8
Renesas Electronics America Inc
Producto No:
4EA1250A0Z3AACUGI8
Descripción:
MEMS OSC XO 3.3V 10SMD
Guía del usuario
Frequency - Output 2 50MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency - Output 1 125MHz, 150MHz, 200MHz, 250MHz
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 140mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Series 4EA1250A0Z3
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS, LVPECL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Base Resonator MEMS
Height 0.035" (0.90mm)