Hogar / TVS Diodes / 5.0SMLJ24A-TP
minImg
5.0SMLJ24A-TP
Micro Commercial Co
Producto No:
5.0SMLJ24A-TP
Paquete:
DO-214AB (SMC)
Descripción:
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
En stock : 5673
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 129A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 26.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 24V