680-18BLK
E-Z-Hook
Producto No:
680-18BLK
Fabricante:
E-Z-Hook
Descripción:
TEST LEAD BANANA TO GATOR 18"
Guía del usuario
1st Connector Banana Plug, Single
Stacking Method Non Stackable
Configuration Banana to Alligator
Current Rating (Amps) -
2nd Connector Alligator Clip, Insulated
Voltage - Rated -
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Ratings -
Series 680
Type Patch Cord
Contents 1 Lead, Black
Mfr E-Z-Hook
Material - Insulation Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length 18.0" (457.20mm)