77F221J-TR-RC
Bourns Inc.
Producto No:
77F221J-TR-RC
Fabricante:
Bourns Inc.
Descripción:
FIXED IND 220UH 155MA 5 OHM TH
En stock : 21452
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 60 @ 796kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 155 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.410" L (3.99mm x 10.41mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5Ohm Max
Inductance 220 µH
Series 77F
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 2.8MHz
Mfr Bourns Inc.
Package Tape & Reel (TR)
Material - Core Ferrite
Base Product Number 77F