7F.20.9.024.2055.0
Finder Relays, Inc.
Producto No:
7F.20.9.024.2055.0
Descripción:
STANDARD FILTER FAN "DRAW-IN" -
Guía del usuario
Series 7F
Type Fan
Specifications Fan, DC, Square, 32.4 CFM
Mfr Finder Relays, Inc.
Package Bulk
Size / Dimension 4.92" L x 4.92" W (125.0mm x 125.0mm)
Product Status Active
Weight -
Voltage - Input 24VDC