9871-18BLK
E-Z-Hook
Producto No:
9871-18BLK
Fabricante:
E-Z-Hook
Descripción:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 18"
En stock : 10
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
1st Connector Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
Stacking Method Non Stackable
Configuration Banana to Banana
Current Rating (Amps) 5A
2nd Connector Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
Voltage - Rated 5000V (5kV)
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Ratings -
Series 9871
Type Patch Cord
Contents 1 Lead, Black
Mfr E-Z-Hook
Material - Insulation Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length 18.0" (457.20mm)