AC220D24DC-30W
HenLv Power
Producto No:
AC220D24DC-30W
Fabricante:
HenLv Power
Descripción:
AC DC CONVERTER +24V/-24V 30W
Guía del usuario
Series -
Efficiency 84%
Mfr HenLv Power
Package Case
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type -
Size / Dimension 2.83" L x 1.97" W x 0.98" H (72.0mm x 50.0mm x 25.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 625mA
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC