AC220D48DC-10W
HenLv Power
Producto No:
AC220D48DC-10W
Fabricante:
HenLv Power
Descripción:
AC DC CONVERTER DUAL OUTPUT +4
Guía del usuario
Series -
Efficiency 84%
Mfr HenLv Power
Package Case
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type -
Size / Dimension 1.57" L x 0.98" W x 0.82" H (40.0mm x 25.0mm x 20.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 105mA
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC