ACC38-A-M20
Panduit Corp
Producto No:
ACC38-A-M20
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
CBL CLIP C-TYPE STRIP BLACK ADH
En stock : 864
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 2
Guía del usuario
Color Black
Panel Hole Size -
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Adhesive
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Type Attributes -
Screw Size -
Series -
Type Clip, C-Type - Paired Strip
Panel Thickness -
Length 1.000" (25.40mm)
Mfr Panduit Corp
Height 0.400" (10.16mm)
Features -
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 1.000" (25.40mm)
Material Thickness -
Adhesive Rubber Based
Opening Size 0.380" (9.65mm)