Hogar / Balun / ATB2012-50011M
minImg
ATB2012-50011M
TDK Corporation
Producto No:
ATB2012-50011M
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
BALUN 40MHZ-860MHZ 50/50 0805
Guía del usuario
Series -
Frequency Range 40MHz ~ 860MHz
Phase Difference -
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Impedance - Unbalanced/Balanced 50 / 50Ohm