Hogar / Balun / ATB2012-75011M
minImg
ATB2012-75011M
TDK Corporation
Producto No:
ATB2012-75011M
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
BALUN 50MHZ-1.2GHZ 75/75 0805
Guía del usuario
Series -
Frequency Range 50MHz ~ 1.2GHz
Phase Difference -
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Impedance - Unbalanced/Balanced 75 / 75Ohm