B72205S0950K101
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B72205S0950K101
Descripción:
VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
En stock : 4975
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 135 V
Capacitance @ Frequency 185 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 150 V
Varistor Voltage (Max) 165 V
Series StandarD
Energy 3.4J
Package / Case Disc 5mm
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 95 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 125 V
Current - Surge 400 A