B82141A1223K009
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B82141A1223K009
Descripción:
FIXED IND 22UH 335MA 900 MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 55 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 335 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 900mOhm Max
Inductance 22 µH
Series SBC
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 12MHz