B82144A2273K000
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B82144A2273K000
Descripción:
FIXED IND 27UH TH
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 27 µH