B82464A4223K000
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B82464A4223K000
Descripción:
FIXED IND 22UH 2.1A 85 MOHM SMD
En stock : 15277
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 2.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 2.1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 85mOhm Max
Inductance 22 µH
Series B82464A4
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 100kHz