B82469G1152M
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B82469G1152M
Descripción:
FIXED IND 1.5UH 1.7A 46 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 46mOhm
Inductance 1.5 µH