B82469G1391M
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B82469G1391M
Descripción:
FIXED IND 390NH 2.8A 16 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 16mOhm
Inductance 390 nH