B82470A1153M
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B82470A1153M
Descripción:
FIXED IND 15UH 580MA 480MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 580 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 480mOhm Max
Inductance 15 µH