B82473A1334K000
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B82473A1334K000
Descripción:
FIXED IND 330UH 400MA 1.26OHM SM
En stock : 1000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 450mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.327" L x 0.287" W (8.30mm x 7.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.26Ohm Max
Inductance 330 µH