B82477D4103M000
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B82477D4103M000
Descripción:
FIXED IND 10UH 3.75A 42 MOHM SMD
En stock : 346
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DC Resistance (DCR) - Parallel 21mOhm Max
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance ±20%
Current Saturation - Series 3.25 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Active
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series 84mOhm Max
Inductance - Connected In Series 40 µH
Ratings AEC-Q200
Series B82477D4
Current Saturation - Parallel 6.5 A
Package / Case Nonstandard
Current Rating - Series 3.75 A
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Height 0.335" (8.50mm)
Package Tape & Reel (TR)
Inductance - Connected In Parallel 10 µH