B82477D4472M900
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B82477D4472M900
Descripción:
FIXED IND 4.7UH 5.24A 26 MOHM
En stock : 324
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DC Resistance (DCR) - Parallel 13mOhm Max
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance ±20%
Current Saturation - Series 5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Active
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series 52mOhm Max
Inductance - Connected In Series 18.8 µH
Ratings AEC-Q200
Series B82477D4*M900
Current Saturation - Parallel 10 A
Package / Case Nonstandard
Current Rating - Series 5.24 A
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Height 0.335" (8.50mm)
Package Tape & Reel (TR)
Inductance - Connected In Parallel 4.7 µH