B82477P4392M000
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B82477P4392M000
Descripción:
FIXED IND 3.9UH 8A 10 MOHM SMD
En stock : 350
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 9.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.335" (8.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 10mOhm Max
Inductance 3.9 µH