B82559A0153A016
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B82559A0153A016
Descripción:
FIXED IND 15UH 11A 11.1MOHM SMD
En stock : 75
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 12.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.378" (9.60mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 11 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.736" L x 0.681" W (18.70mm x 17.30mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 11.1mOhm Max
Inductance 15 µH