B82559A9153A019
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B82559A9153A019
Descripción:
FIXED IND 15UH 12.15 MOHM SMD
En stock : 33
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 11.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.390" (9.90mm)
Tolerance ±10%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.807" L x 0.807" W (20.50mm x 20.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 12.15mOhm Max
Inductance 15 µH
Series ERU19 - Flat Wire Inductor
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard, 3 Lead
Frequency - Self Resonant 2MHz