B82559B5332A019
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B82559B5332A019
Descripción:
FIXED IND 3.3UH 25.1A 2.25 MOHM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 35.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.417" (10.60mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 25.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.783" L x 0.728" W (19.90mm x 18.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 2.25mOhm
Inductance 3.3 µH