B82559B7103A016
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B82559B7103A016
Descripción:
FIXED IND 10UH 13A 7.2 MOHM SMD
En stock : 3847
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 14.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.333" (8.45mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 13 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.681" L x 0.650" W (17.30mm x 16.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 7.2mOhm
Inductance 10 µH