BL300-01-A
GCT
Producto No:
BL300-01-A
Fabricante:
GCT
Descripción:
WIRE TRAP PUSH IN, SMT, 2.40MM P
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Number of Positions 1
Ingress Protection -
Mating Cycles -
Housing Material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 4A