CC453232A-331KL
Bourns Inc.
Producto No:
CC453232A-331KL
Fabricante:
Bourns Inc.
Paquete:
1812
Descripción:
FIXED IND 330UH 170MA 11 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 140mA
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 30 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 170 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 11Ohm Max
Inductance 330 µH
Series CC453232A
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 3.1MHz